Synology - dyski sieciowe w Polsce

Synology w Polsce

punkt Dlaczego warto kupić ?

punkt Interfejs użytkownika DSM

punkt Oprogramowanie DSM 6

punkt Możliwości Synology

punkt Moduły dodatkowe

punkt Synology w biznesie

punkt Synology w domu

punkt Kopia zapasowa danych

punkt Funkcja Time Backup

punkt Konta i uprawnienia

punkt Kontrola dostępu przez ACL

punkt Wirtualizacja z Synology

punkt iSCSI w Synology

punkt Porównanie wydajności

punkt Bezpieczne dane - RAID

punkt Ochrona przed ransomware

punkt Dyski twarde dla Synology

punkt Sklep Synology PL

punkt Kim jesteśmy ?

punkt Pomoc techniczna

punkt Zgłoszenie awarii i pomoc

Wersja demo online

punkt Wejście do Synology ->

punkt Login: admin

punkt Hasło: synology

Wsparcie serwisowe

Pakiety EPA Care Pack

Tylko w EPA Systemy mamy programy serwisowy dla Synology. Do 5 lat gwarancji, serwis door-door, on-site, wsparcie techniczne i wiele więcej. Sprawdź co jeszcze oferujemy w pomocy tehnicznej.

Systemy monitoringu

Kamery IP przemysłowe

Czy wiesz, że każdy serwer NAS Synology posiada obsługę kamer IP i bogate funkcje stacji monitoringu video ? Synology poleca kamery Etrovision >

Facebook Synology

Wejdź na Facebook. Bądź na bieżąco z nowymi produktami Synology.

 

Zapraszamy również na Google+. Tam też zawsze pełne info o Synology.

 

Macierz dyskowa - Synology Disk Station DS1512+

 

Gwarancja 3 lata w EPA SystemyDysk sieciowy Synology DS1512+ z nowym procesorem Intel Atom D2700 2.13GHz oraz 1GB pamięci RAM. Obsługuje do 5 dysków twardych SATA 3.5" (do 3TB każdy) - kieszenie z technologią hot-swap i zapewnia przestrzeń do 15TB dla danych z pełną obsługa RAID 0,1,5,6,10 i możliwością dalszej rozbudowy do 15 napędów HDD. Urządzenie to jest wydajnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw przeznaczonym do przechowywania terabajtowych ilości danych. Serwer Synology DS1512+ okaże się niezawodnym przy wymianie plików przez Internet, hostingu witryn internetowych, backupie ważnych danych lub współdzieleniu zasobów w firmowej sieci komputerowej. Posiada certyfikaty VMware, Citrix i Hyper-V, więc jest pewną platformą dla systemów storage dla systemów wirtualnych. Możliwa rozbudowa do obsługi 15 dysków (moduły DX510) oraz pamięci RAM do 3GB.

Synology DS1512+

Wydajność serwera Synology DS1512+ osiąga do 201MB/sek dla zapisu oraz 192MB/sek dla odczytu danych przy wykorzystaniu wbudowanych dwóch portów sieciowych 1Gbit.

 

koszyk Sprawdź cenę i kup Synology w sklepie firmowym
adobeKarta katalogowa Synology DS1512+ adobeKatalog produktów Synology

 

Cechy wyjątkowe dysku sieciowe Synology DS1512+

- Obsługa macierzy RAID 0/1/5/6 z funkcją auto-rebuild i rozbudową w locie
- Duża wydajność wystarczająca dla nawet dużych rozwiązań
- Wsparcie dla Windows Active Directory i ACL dla Windows 2008R2 / 2012Server
- Wbudowany szybki podwójny interfejs sieciowy - 2 x 1Gbit/s
- Możliwa agregacja łącz sieciowych - funkcje failover i load balancing
- Bezpieczny zdalny backup z sieci komputerowej poprzez SSH
- Różnorodne rozwiązania dla backupu danych
- Wbudowany serwer plików FTP z obsługą SSL / TLS
- Hosting stron internetowych z użyciem PHP/MySQL - do 30 hostów
- Zgodność z VMware / Citrix / Hyper-V
- Panel użytkownika i oprogramowanie dostępne w języku polskim
- Udostępnianie drukarek USB w sieci dla systemów Windows
- USB-Copy i kompleksowy backup danych na serwer i urządzenia zewnętrzne
- W pełni funkcjonalny serwer pocztowy z obsługą POP3, SMTP, IMAP itd.
- Złącze USB 3.0 do podłączenia i współpracy z pamięciami zewnętrznymi
- Możliwość rozbudowy do 15 dysków przez moduł dodatkowy DX510

-> Serwer do rejestracji video z kamer sieciowych (max. ilośc kamer: 20)
-> Zobacz bezpłatne aplikacje do dysków sieciowych Synology
-> Zobacz dlaczego warto kupić dysk sieciowy Synology

adobeOpis systemu zarządzania DSM 4.3 adobeSynology do systemów monitoringu

 

Funkcje dysku sieciowego Synology DS1512+

serwer plików

Serwer plików dla sieci lokalnej ->

Synology umożliwia dostęp do danych i wysoką wydajność odczytu i zapisu nawet dla dużej ilości użytkowników, dlatego jest interesującym rozwiązaniem dla firm, biur i domów. Użytkownicy mogą przechowywać dane na serwerze i korzystać z nich podobnie jak z innych zasobów sieciowych poprzez standardowe otoczenie sieciowe (Windows, MacOS, Linux). Połączenia mogą być realizowane poprzez protokoły CIFS / SAMBA / AFP / NFS.

auto backup

Obsługa protokołu iSCSI ->

Synology umożliwia dostęp do wybranych wolumenów także za pomocą protokłu iSCSI, co pozwala na podłączenie danych na dysku sieciowym do np. serwera Windows 2003 lub 2008 za pomocą kabla sieciowego, ale w tym wypadku dla systemu Windows czy Linux są one widziane jako dysk lokalny. Idealne do wykorzystanie dysku sieciowego jako magazynu dla baz danych, systemów wirtualizacji czy backupu. Synology też może obsługiwac podłączenie danych do siebie i rozbudować swoją pojemność przez połączenia iSCSI.

serwer ftp

Serwer FTP - udostępnij swoje pliki znajomym i Klientom

Dyski sieciowe Synology wyposażone są w standardowy serwer FTP. Dzięki niemu i łatwemu zarządzaniu użytkownikami można udostępniać dysk jako źródło plików dla Klientów (możliwy zapis, odczyt, modyfikacja - zależne od praw dostępu). Ważne i poufne dane mogą być bez problemów przesyłane przez Internet dzięki SFTP wykorzystującym protokół szyfrowany SSL/TLS. Pełna kontrola pasma i log transferu.

monitoring video

System monitoringu video ->

Synology posiada wbudowaną aplikację pozwalającą na wykorzystanie kamer sieciowych do profesjonalnego monitoringu video. Serwer pozwala na zapis, odtwarzanie obrazu z kamer i czuwanie. Obsługuje kamery sieciowe megapixelowe. Powiadamia e-mail o alarmach. System inteligentnej analizy video. Detekcja ruchu, kradzieży, pozostawienia przedmiotów i wiele więcej. Podgląd video sygnału z kamer na żywo przez przeglądarkę. Kamery sieciowe dedykowane dla tych rejestratorów video dostępne są tutaj.

active directory

Pełna kontrola dostępu do danych ->

Synology pozwala na zarządzanie kontami użytkowników. Każdy użytkownik może mieć inne uprawnienia do poszczególnych zasobów. Konfiguracja ustawień jest prosta, jednak przy nieskomplikowanej konfiguracji urządzenie może działać w sieci opartej na Windows Active Directory w tym Windows Serwer 2008 R2. Dyski sieciowe Synology są kompatybilne z Windows Active Directory. Oferuje pełne zarządzanie na poziomie list dostępu ACL. Wiecej..

auto backup

Backup i archiwizacja - Pełne rozwiązanie

Synology pozwala na prowadzenie bieżącej archiwizacji plików z komputerów podłączonych do sieci komputerowej. Do każdego zestawu dołączone jest DARMOWE oprogramowanie bez limitu ilości instalacji. . Możliwy jest również backup danych składowanych na serwerze Synology. Kopia zapasowa może być zapisywana na zewnętrznym dysku twardym podłączonym poprzez port USB, lub eSATA lub na zdalnym urządzeniu Synology lub rsync serwerze.

print serwer

Print Server - drukarkowanie bez ograniczeń ->

Współdzielenie drukarki USB (max. 2) w sieci jest niezwykle łatwe. Wiele dostępnych na rynku urządzeń zostało zweryfikowanych pod względem kompatybilności. Zainstalowane oprogramowanie Print Server, wraz z kreatorem dodawania drukarki, ułatwia wiele czynności, które przy konkurencyjnych urządzeniach są skomplikowane. Dodatkowo obsługiwana jest technologia Apple Air Print oraz Google Cloud Print. Więcej...

serwer www

Dynamiczne strony internetowe z PHP i MySQL

Synology posiada zintegrowany serwer Apache z obsługą skryptów PHP oraz zainstalowaną bazę danych MySQL. Bez specjalnych umiejętności informatycznych można bardzo szybko stworzyć własną stronę www, blog lub forum internetowe i w ten sposób efektownie zaprezentować się w Internecie. Obsługa hostow virtualnych (do 30) pozwala na utrzymanie wielu domen i wielu niezależnych witryn jednocześnie.

download station

Torrent i RapidShare - automatyczne pobieranie plików ->

Zintegrowane oprogramowanie Download Station zamieni serwer w całodobowe centrum pobierania plików. Możliwe jest korzystanie z sieci BitTorrent oraz Rapidshare, HTTP i FTP oraz współpraca z programem Synology Download Redirector. Menedżer plików umożliwia też zdalne zarządzanie transferami poprzez przeglądarkę internetową (w tym zdalnie dodanie zadań do wykonania).

itunes server

Muzyka prosto z serwera ->

Synology może pracować również jako serwer muzyczny. Dzięki temu użytkownicy sieci mogą słuchać muzyki przechowywanej na serwerze bez ściągania plików na własne komputery. Idealne rozwiązanie dla wszystkich użytkowników iPod-ów i komputerów Apple z systemem MacOS. Aplikacje mobilne dla Apple iOS oraz Android zapewniają także dostęp z urządzeń mobilnych. Co więcej - system jest w pełuni zgodny z serwerem iTunes.

photo station

Galeria zdjęć i blog internetowy ->

Aplikacja Photo Station 3 umożliwia łatwe udostępnianie zdjęc przez Internet, kontrolę albumów i troszczy sie o to, aby tylko uprawnieni użytkownicy mieli do nich dostęp. Możliwe jest otrzymywanie na skrzynkę e-mail powiadomień o komentarzach, lub wiadomościach od użytkowników. Dodatkowo wbudowana została aplikacja umożliwiająca stworzenie blogu jednym kliknięciem myszy. Zobacz szczegóły konfiguracji galerii zdjęć tutaj.

 

Wygodne zarządzanie danymi - limit to aż 45TB danych

Wśród produktów Synology DS1512+ jest jedynym modelem z serii Disk Station umożliwiającym podłączenie pięciu wewnętrznych dysków twardych w technologii hot-swap. Dzięki temu można stworzyć system RAID 0,1,5,6 zapewniający wysoką wydajność i możliwość przechowywania dużych plików. Ze względów ekonomicznych można wyposażyć Synology DS1512+ w mniejszą ilość dysków twardych i późniejsze zmodernizowanie do wyższego poziomu RAID poprzez dodanie dodatkowych dysków twardych. W przypadku braku miejsca na dyskach twardych, możliwe jest podłączenie dodatkowych dysków zewnętrznych poprzez porty USB lub eSATA. Możliwe dołożenie dodatkowych 2 modułów 5 dyskowych DX510 i stworzenie systemu 15 dyskowego.

 

Niezależność od platformy Windows, Linux i Macintosh

apple, windowsZ dyskiem sieciowym Synology DS1512+ bez przeszkód można uzyskać dostęp do danych niezależnie od tego, czy jest się użytkownikiem systemów Windows, Linux lub Mac. Użytkownicy Windows i Linux mogą korzystać z danych przechowywanych na Synology DS1512+ poprzez Sambę i FTP, użytkownicy Mac przez Sambę i AFP. Dzięki wsparciu dla Unicode, możliwe jest przechowywanie danych utworzonych w różnych językach. Możliwe jest również zarządzanie dyskiem sieciowym przez urządzenia mobilne (Android / Apple). Więcej informacji ->

 

Synology dla iPhone, iPad i AndroidSynology oferuje bezpłatne aplikacje mobilne dla systemów Apple iPhone, iPad i systemów Android, zapewniające dostęp do danych na serwerze, zarządzanie nimi, przeglądanie zdjęć czy obsługę stacji monitoringu zdalnie. Cztery aplikacje: DS Audio - przesyłanie muzyki z Synology na urządzenie mobilne, DS Photo - zdalne przeglądanie i ładowanie zdjęć na serwer, DS File - przeglądanie, pobieranie i zarządzanie plikami oraz DS Cam - do obsługi stacji monitoringu. Zobacz aplikacje mobilne ->

 

webmanagerZainstalowany menedżer plików umożliwia zarządzanie plikami na serwerze poprzez przeglądarkę internetową. Dzięki temu dostęp do danych, przechowywanych na NAS-serwerze nie jest ograniczony do sieci lokalnej LAN. Ponadto zminimalizowany jest czas przenoszenia danych pomiędzy folderami, gdyż nie muszą one być przemieszczane siecią komputerową.

 

Dane techniczne dysku sieciowego Synology DS1512+

Procesor Intel Atom D525 - 1,8GHz Dual Core
Pamięc SDRAM 1 GB DDR II
Prędkość odczytu 197 MB/s
Prędkość zapisu 165 MB/s
Dysk wewnętrzny 5 x SATA 3.5", max wielkość dysku 2TB
Złącza zewnętrzne 4 x USB, 2 x eSATA, 2 x USB 3.0
Wymiary urządzenia 157mm x 248mm x 233mm, 4.25kg
Masa urządzenia 4.25 kg
Środowisko pracy 5°C to 35°C, 5-95% wilgotność bez kondensacji
Złącze sieciowe 2 x 100/1000 Mbit/s - Gigabit ethernet
Pobór mocy przez serwer z dyskiem 51W (praca) / 22W (hibernacja)
Głośność pracy 25.8 dB
Chłodzenie 2 x wentylator 80x80mm
System plików na dysków wewn. EXT 3 / EXT 4 / Synology Hybrid Raid
Protokoły sieciowe CIFS, AFP, FTP, Telnet, SSH, NFS
Typ woluminu RAID 0/1/5/6/5+Spare
Obsługa Windows Active Directory tak - do Windows 2008R2 Server włącznie
Zabezpieczony FTP / HTTPs tak
Szyfrowany backup sieciowy tak
iSCSI ilość targetów 32
iSCSI ilość LUNów 256
Max. ilość podłączonych kamer IP 20
Max. liczba udostępnianych folderów 256
Max liczba kont użytkowników 2048
Max ilość grup użytkowników 256
Max ilość jednoczesnych połączeń 512
Max ilość jednoczesnych kamer IP 20

Dyski sieciowe - sklep

Sklep Synology - dyski sieciowe

Zapraszamy na zakupy serwerów Synology w naszym sklepie. Zapewniamy stałą dostepność, dostawa w 24 godz i nasze pełne wsparcie. Wejście do sklepu ->

Pakiety dla Synology

punkt Monitoring - kamery IP

punkt Serwer pocztowy i klient

punkt Stacja muzyczna i radio

punkt Pobieranie plików z sieci

punkt Drukowanie w sieci LAN

punkt Galeria zdjęć i filmów

punkt Zarządzanie mobilne

punkt Aplikacje iOS / Android

punkt Pakiety dodatkowe

Kontakt z nami

Dział Handlowy ->

tel. (91)-4315-360, -61, -62

biuro@synology.com.pl

 

Pomoc Techniczna ->

tel. (91)-4315-367

serwis@synology.com.pl

Recenzje Synology

Więcej recenzji dysków sieciowych i informacji z rynku serwerów:

Dyski sieciowe i macierze dyskowe - kompedium

Serwer Synology DS212Serwer Synology DS212

Chip Tip Recenzje Synology DS212+

Recenzja Synology

Recenzja Synology

Recenzja Synology

Recenzja Synology Recenzja Synology

Testy Synology

Recenzja Synology Cloud Station


Warning: include() [function.include]: Unable to access stopka.php in /wwwhome/synology.com.pl/archiwum/dysk-sieciowy-ds1512_plus.php on line 476

Warning: include(stopka.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /wwwhome/synology.com.pl/archiwum/dysk-sieciowy-ds1512_plus.php on line 476

Warning: include() [function.include]: Unable to access stopka.php in /wwwhome/synology.com.pl/archiwum/dysk-sieciowy-ds1512_plus.php on line 476

Warning: include(stopka.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /wwwhome/synology.com.pl/archiwum/dysk-sieciowy-ds1512_plus.php on line 476

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'stopka.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php') in /wwwhome/synology.com.pl/archiwum/dysk-sieciowy-ds1512_plus.php on line 476
e-mail: epa@profipc.pl