Synology - dyski sieciowe w Polsce

Synology w Polsce

punkt Dlaczego warto kupić ?

punkt Interfejs użytkownika DSM

punkt Oprogramowanie DSM 6

punkt Możliwości Synology

punkt Moduły dodatkowe

punkt Synology w biznesie

punkt Synology w domu

punkt Kopia zapasowa danych

punkt Funkcja Time Backup

punkt Konta i uprawnienia

punkt Kontrola dostępu przez ACL

punkt Wirtualizacja z Synology

punkt iSCSI w Synology

punkt Porównanie wydajności

punkt Bezpieczne dane - RAID

punkt Ochrona przed ransomware

punkt Dyski twarde dla Synology

punkt Sklep Synology PL

punkt Kim jesteśmy ?

punkt Pomoc techniczna

punkt Zgłoszenie awarii i pomoc

Wersja demo online

punkt Wejście do Synology ->

punkt Login: admin

punkt Hasło: synology

Wsparcie serwisowe

Pakiety EPA Care Pack

Tylko w EPA Systemy mamy programy serwisowy dla Synology. Do 5 lat gwarancji, serwis door-door, on-site, wsparcie techniczne i wiele więcej. Sprawdź co jeszcze oferujemy w pomocy tehnicznej.

Systemy monitoringu

Kamery IP przemysłowe

Czy wiesz, że każdy serwer NAS Synology posiada obsługę kamer IP i bogate funkcje stacji monitoringu video ? Synology poleca kamery Etrovision >

Facebook Synology

Wejdź na Facebook. Bądź na bieżąco z nowymi produktami Synology.

 

Zapraszamy również na Google+. Tam też zawsze pełne info o Synology.

 

Kopia zapasowa systemu OS X Apple na Synology - pełna kontrola

 

W obecym świecie zorientowanym na na gromadzenie i przetwarzanie danych, informacja jest najbardziej wartościową sprawą dla małych i dużych firm. Synology Time Backup to innowacyjne rozwiązanie archiwizacyjne dostępne jako dodatkowy pakiet systemu DSM, które pomaga w tworzeniu kopii zapasowych wszystkich danych przechowywanych na serwerze Synology DiskStation, w tym dokumentów, muzyki, zdjęć, wideo, itd. Do przywrócenia określonej wersji danych wystarczy dosłownie kilka kliknięć.

 

Zrzut obrazu - migawka stanu dysku sieciowego

Zrzut obrazu oznacza wykonanie „zdjęcia” bieżącego stanu wolumenu. Tak jak wykonanie zdjęcia, zrzut obrazu zajmuje bardzo mało czasu. Oprogramowanie Time Backup korzysta z tej nowoczesnej techniki, pozwalając systemowi na zapisanie bieżącego stanu systemu w krótkim czasie i wykonanie jego kopii zapasowej. Wszystkie usługi działają bez zakłóceń w czasie tworzenia kopii zapasowej, umożliwiając dostęp do plików i ich modyfikowanie w czasie pracy systemu.

 

 

Zrzuty obrazu dla każdej kopii zapasowej są zamieniane w wersje. Obsługujące wiele zadań archiwizacyjnych i wersji oprogramowanie Time Backup dysponuje unikatowym interfejsem użytkownika do zarządzania wszystkimi wersjami różnych zadań archiwizacyjnych. Śledząc oś czasu w poszukiwaniu określonej wersji lub przełączając wersje w celu znalezienia najnowszych zmian, można nie tylko przeglądać zawartość wielu wersji, ale faktycznie nią zarządzać. W celu szybkiego odtworzenia plików i folderów z określonego czasu wystarczy wskazać wersję i wybrać pliki i foldery do odtworzenia.

 

Zdalne tworzenie kopii zapasowych na potrzeby przywracania po awarii

Oprócz tworzenia kopii zapasowych danych z jednego wolumenu na innym na serwerze DiskStation, funkcja Time Backup umożliwia również użytkownikom tworzenie kopii zapasowych danych na innym serwerze DiskStation w zdalnej lokalizacji.

Dzięki funkcjom zrzutu ekranu i tworzenia wielu wersji zdalne tworzenie kopii zapasowych może być efektywnym sposobem przywracania systemu po awarii.

 

 

Harmonogram tworzenia kopii zapasowych

Kreator Time Backup umożliwia skonfigurowanie harmonogramu zadań tworzenia kopii zapasowych. Po wykonaniu tej czynności można być spokojnym o bezpieczeństwo ważnych dokumentów i danych, ponieważ oprogramowanie Time Backup wykona kopie zapasowe wszystkich „skarbów” według harmonogramu.

Oprócz zaplanowanej kopii zapasowej jest też opcja „Utwórz kopię zapasową teraz”, która umożliwia wykonanie zadania archiwizacji w dowolnym momencie.

 

 

Funkcja Smart Recycle i blokowanie

Harmonogram może obejmować wiele zadań archiwizacji, dlatego efektywne zarządzanie wersjami jest bardzo ważne, zwłaszcza gdy docelowy wolumen jest prawie pełny. „Smart Recycle” to zasady, dzięki którym można poradzić sobie z tym problemem. Zachowywane są cogodzinne kopie zapasowe z ostatniej doby, codzienne kopie zapasowe z ostatniego miesiąca oraz cotygodniowe kopie wszystkich danych starszych niż miesiąc. Istnieje możliwość „zablokowania” ważnych wersji, co zapobiega usunięciu ich przez funkcję Smart Recycle.

 

-> Zobacz bezpłatne aplikacje do dysków sieciowych Synology
-> Zobacz dlaczego warto kupić dysk sieciowy Synology

Dyski sieciowe - sklep

Sklep Synology - dyski sieciowe

Zapraszamy na zakupy serwerów Synology w naszym sklepie. Zapewniamy stałą dostepność, dostawa w 24 godz i nasze pełne wsparcie. Wejście do sklepu ->

Pakiety dla Synology

punkt Monitoring - kamery IP

punkt Serwer pocztowy i klient

punkt Stacja muzyczna i radio

punkt Pobieranie plików z sieci

punkt Drukowanie w sieci LAN

punkt Galeria zdjęć i filmów

punkt Zarządzanie mobilne

punkt Aplikacje iOS / Android

punkt Pakiety dodatkowe

Kontakt z nami

Dział Handlowy ->

tel. (91)-4315-360, -61, -62

biuro@synology.com.pl

 

Pomoc Techniczna ->

tel. (91)-4315-367

serwis@synology.com.pl

Recenzje Synology

Więcej recenzji dysków sieciowych i informacji z rynku serwerów:

Dyski sieciowe i macierze dyskowe - kompedium

Serwer Synology DS212Serwer Synology DS212

Chip Tip Recenzje Synology DS212+

Recenzja Synology

Recenzja Synology

Recenzja Synology

Recenzja Synology Recenzja Synology

Testy Synology

Recenzja Synology Cloud Station

Copyright 2015, EPA Systemy Sp. z o.o.

Zobacz także: || Dyski sieciowe QNAP || Dyski sieciowe Asustor || QNAP - sklep || Synology - sklep || Kamery przemysłowe || Backup danych Ctera || Przełączniki KVM ||

 

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że podane przez nas ceny oraz dane techniczne są wolne od błędów. Ceny nie stanowią oferty w myśl kodeksu handlowego, a nieprawidłowości nie mogą być podstawą roszczeń. EPA Systemy Sp. z o.o. jest zarejestrowana w KRS nr 0000241302, NIP: 852-245-73-81. Jako przedsiębiorca prowadzący sprzedaż sprzętu EE zobowiązani jesteśmy do informowania kupujących o jednostkowym koszcie gospodarowania odpadami KGO, który wynosi 0,35 zł/kg - jest to cena składowa towaru i nie stanowi kosztu dodatkowego.

e-mail: epa@profipc.pl