Synology - dyski sieciowe w Polsce

Synology w Polsce

punkt Dlaczego warto kupić ?

punkt Interfejs użytkownika DSM

punkt Oprogramowanie DSM 6

punkt Możliwości Synology

punkt Moduły dodatkowe

punkt Synology w biznesie

punkt Synology w domu

punkt Kopia zapasowa danych

punkt Funkcja Time Backup

punkt Konta i uprawnienia

punkt Kontrola dostępu przez ACL

punkt Wirtualizacja z Synology

punkt iSCSI w Synology

punkt Porównanie wydajności

punkt Bezpieczne dane - RAID

punkt Ochrona przed ransomware

punkt Dyski twarde dla Synology

punkt Sklep Synology PL

punkt Kim jesteśmy ?

punkt Pomoc techniczna

punkt Zgłoszenie awarii i pomoc

Wersja demo online

punkt Wejście do Synology ->

punkt Login: admin

punkt Hasło: synology

Wsparcie serwisowe

Pakiety EPA Care Pack

Tylko w EPA Systemy mamy programy serwisowy dla Synology. Do 5 lat gwarancji, serwis door-door, on-site, wsparcie techniczne i wiele więcej. Sprawdź co jeszcze oferujemy w pomocy tehnicznej.

Systemy monitoringu

Kamery IP przemysłowe

Czy wiesz, że każdy serwer NAS Synology posiada obsługę kamer IP i bogate funkcje stacji monitoringu video ? Synology poleca kamery Etrovision >

Facebook Synology

Wejdź na Facebook. Bądź na bieżąco z nowymi produktami Synology.

 

Zapraszamy również na Google+. Tam też zawsze pełne info o Synology.

 

Galeria zdjęć i blog na własnym serwerze Synology

Aplikacja Photo Station to wygodne rozwiązanie do udostępniania zdjęć, plików wideo i blogu w Internecie. Teraz można uwolnić się od limitów pojemności narzucanych przez zewnętrznych usługodawców i cieszyć swobodą przechowywania i udostępniania tylu zdjęć i filmów wideo, na ile pozwoli pojemność dysków twardych.

 

Najnowsze oprogramowanie Synology Disk Station Manager obsługuje także pliki typu RAW ze wszystkich nowoczesnych aparatów cyfrowych, zapewniając szybkie generowanie miniaturek i pełnowymiarowych podglądów "on-line". Lista wspieranych plików: *.arw, *.srf, *.sr2, *.dcr, *.k25, *.kdc, *.cr2, *.crw, *.nef, *.mrw, *.ptx, *.pef, *.raf, *.3fr, *.erf, *.mef, *.mos, *.orf, *.rw2, *.dng and *.x3f. Dodatkowo obsługiwane są pliki video kodowane H.264,

 

 

Teraz dzięki nowemu projektantowi możesz natychmiast sprawdzić, jak będzie prezentował się każdy motyw. Panel sterowania jest wyświetlany nad albumem. Mieszaj i dopasowuj wzory projektowe i paletę kolorów, dostosuj wygląd do swojego nastroju lub prześlij dowolne zdjęcie, które zostanie natychmiast wyświetlone. Jeśli dobre zdjęcie jeszcze nie wpadło Ci w ręce, rozpocznij od tych, które nam spodobały się najbardziej. Specjaliści zajmujący się stylami CSS mogą również zaprojektować własny wygląd Photo Station.

 

Nowe funkcje związane ze zdjęciami

Albumy zdjęć można przeglądać na różne sposoby, dostępne są style: podstawowy, ściana zdjęć i przepływ obrazów. Wielkość miniatur można dostosowywać odpowiednio do preferencji. Funkcje zarządzania albumami obejmują edycję tytułu i opisu albumu oraz stosowanie reguł sortowania do albumów. W aplikacji Photo Station jest dostępnych wiele opcji dotyczących zdjęć - można edytować informacje o zdjęciu, obracać zdjęcia, ustawiać jako okładki albumów lub publikować w blogu.

 

 

Dzięki nowej funkcji integracji z usługą Mapy Google można zadziwić znajomych, dodając do zdjęć znaczniki geopozycyjne i wyświetlając miejsce fotografowania w serwisie Mapy Google. Funkcja wyszukiwania pomaga w znajdowaniu zdjęć, klipów wideo i plików na podstawie słów kluczowych. Kliknięcie przycisku strzałki powoduje wyświetlenie zaawansowanych opcji wyszukiwania.

 

Każdy powinien mieć pełny dostęp do własnej kolekcji zdjęć lub blogu na stacji DiskStation - dokładnie to oferuje aplikacja Photo Station w systemie DSM. Użytkownik decyduje o wyglądzie Osobistej Photo Station, a także tworzy własne albumy zdjęć i konfiguruje blog dostępny dla innych osób.

 

Prezentacja zdjęć - szybkość, łatwość, bezpiecznie

Aplikacja Photo Station oferuje elastyczne opcje przesyłania. Kolekcję można powiększać, dodając nowe zdjęcia przy użyciu aplikacji Photo Station, Przeglądarka Plików, Synology Assistant lub DS photo+. Nowa funkcja przesyłania bezpośredniego wprowadzona w aplikacji Photo Station pozwala natychmiast aktualizować albumy.

 

W aplikacji Przeglądarka plików można tworzyć nowe albumy, organizując swoje zdjęcia lub wideo w folderach, a następnie przesyłając je do folderu współdzielonego „photo”. Dzięki technologii HTML5 można nawet przeciągać zdjęcie ze swojego lokalnego folderu na komputerze bezpośrednio do Przeglądarki plików. Po przesłaniu nowych zdjęć ich miniatury zostaną wygenerowane automatycznie na serwerze DiskStation.

 

Program Synology Assistant jest kolejnym narzędziem do przesyłania zdjęć nawet bez potrzeby uruchamiania interfejsu zarządzania. Wystarczy wybrać aplikację Program przesyłający zdjęcia w programie Synology Assistant, aby uruchomić podobny do kreatora, intuicyjny interfejs użytkownika. Program przesyłający zdjęcia upraszcza proces przesyłania i umożliwia publikowanie zdjęć i klipów wideo bez użycia przeglądarki. Dodatkowo Program przesyłający zdjęcia konwertuje miniatury zdjęć i klipy wideo przy użyciu zasobów komputera, skracając w ten sposób cały proces. Ta niewielka aplikacja oferuje także podgląd miniatur oraz opcje jakości wideo.

 

Aplikacja Photo Station jest teraz jeszcze bardziej związana z życiem towarzyskim. Kiedy dodasz coś swojego albumu nowe zdjęcie, zostanie ono natychmiast wyświetlone w wybranym albumie w serwisie Facebook. Jest to możliwe, ponieważ aplikacja Photo Station automatycznie synchronizuje album z serwisem Facebook. To samo zdjęcie możesz więc wyświetlić w dwóch różnych miejscach, klikając przycisk przesyłania tylko raz. Do serwisu Facebook możesz też przesłać wybrane zdjęcia lub wideo ręcznie. Gdy zezwolisz aplikacji Photo Station na łącznie się z serwisem Facebook, zapamięta Twoje konto i hasło potrzebne do następnego logowania.

 

Zdjęciami należy dzielić się z innymi, a nie trzymać je w szufladzie. A jeśli chcesz pokazać je tylko wybranym osobom?

 

Zamiast przypisywać konta i uprawnienia poszczególnym użytkownikom, aplikacja Photo Station 5 umożliwia teraz ochronę poszczególnych albumów przy użyciu haseł. W związku z tym zdjęcia osoby, w której się po cichu podkochujesz, lub zdjęcia z imprezy z poprzedniego weekendu będą dostępne tylko dla osób mających hasło.

 

W celu różnicowania uprawnień użytkowników można im przypisywać prawa dostępu do każdego albumu prywatnego. Przyznając użytkownikom uprawnienia do przesyłania, można zezwolić im na aktywne rozbudowywanie kolekcji albumów.

 

Własny blog ?

Oprócz udostępniania zdjęć, w aplikacji Photo Station można także założyć i udostępnić własny blog. W sekcji Blog można dodawać wpisy i personalizować blog, zmieniając jego układ i dodając moduły. Układ blogu może mieć rozdzielczość 1024 x 768 lub 800 x 600, ponadto dostępnych jest wiele bannerów do wyboru. W celu rozszerzenia funkcjonalności blogu można użyć licznych wbudowanych modułów, takich jak pokaz slajdów, ostatnie posty i ostatnie komentarze.

 

-> Zobacz bezpłatne aplikacje do dysków sieciowych Synology
-> Zobacz dlaczego warto kupić dysk sieciowy Synology

Dyski sieciowe - sklep

Sklep Synology - dyski sieciowe

Zapraszamy na zakupy serwerów Synology w naszym sklepie. Zapewniamy stałą dostepność, dostawa w 24 godz i nasze pełne wsparcie. Wejście do sklepu ->

Pakiety dla Synology

punkt Monitoring - kamery IP

punkt Serwer pocztowy i klient

punkt Stacja muzyczna i radio

punkt Pobieranie plików z sieci

punkt Drukowanie w sieci LAN

punkt Galeria zdjęć i filmów

punkt Zarządzanie mobilne

punkt Aplikacje iOS / Android

punkt Pakiety dodatkowe

Kontakt z nami

Dział Handlowy ->

tel. (91)-4315-360, -61, -62

biuro@synology.com.pl

 

Pomoc Techniczna ->

tel. (91)-4315-367

serwis@synology.com.pl

Recenzje Synology

Więcej recenzji dysków sieciowych i informacji z rynku serwerów:

Dyski sieciowe i macierze dyskowe - kompedium

Serwer Synology DS212Serwer Synology DS212

Chip Tip Recenzje Synology DS212+

Recenzja Synology

Recenzja Synology

Recenzja Synology

Recenzja Synology Recenzja Synology

Testy Synology

Recenzja Synology Cloud Station

Copyright 2015, EPA Systemy Sp. z o.o.

Zobacz także: || Dyski sieciowe QNAP || Dyski sieciowe Asustor || QNAP - sklep || Synology - sklep || Kamery przemysłowe || Backup danych Ctera || Przełączniki KVM ||

 

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że podane przez nas ceny oraz dane techniczne są wolne od błędów. Ceny nie stanowią oferty w myśl kodeksu handlowego, a nieprawidłowości nie mogą być podstawą roszczeń. EPA Systemy Sp. z o.o. jest zarejestrowana w KRS nr 0000241302, NIP: 852-245-73-81. Jako przedsiębiorca prowadzący sprzedaż sprzętu EE zobowiązani jesteśmy do informowania kupujących o jednostkowym koszcie gospodarowania odpadami KGO, który wynosi 0,35 zł/kg - jest to cena składowa towaru i nie stanowi kosztu dodatkowego.

e-mail: epa@profipc.pl