Synology - dyski sieciowe w Polsce

Synology w Polsce

punkt Dlaczego warto kupić ?

punkt Interfejs użytkownika DSM

punkt Oprogramowanie DSM 6

punkt Możliwości Synology

punkt Moduły dodatkowe

punkt Synology w biznesie

punkt Synology w domu

punkt Kopia zapasowa danych

punkt Funkcja Time Backup

punkt Konta i uprawnienia

punkt Kontrola dostępu przez ACL

punkt Wirtualizacja z Synology

punkt iSCSI w Synology

punkt Porównanie wydajności

punkt Bezpieczne dane - RAID

punkt Ochrona przed ransomware

punkt Dyski twarde dla Synology

punkt Sklep Synology PL

punkt Kim jesteśmy ?

punkt Pomoc techniczna

punkt Zgłoszenie awarii i pomoc

Wersja demo online

punkt Wejście do Synology ->

punkt Login: admin

punkt Hasło: synology

Wsparcie serwisowe

Pakiety EPA Care Pack

Tylko w EPA Systemy mamy programy serwisowy dla Synology. Do 5 lat gwarancji, serwis door-door, on-site, wsparcie techniczne i wiele więcej. Sprawdź co jeszcze oferujemy w pomocy tehnicznej.

Systemy monitoringu

Kamery IP przemysłowe

Czy wiesz, że każdy serwer NAS Synology posiada obsługę kamer IP i bogate funkcje stacji monitoringu video ? Synology poleca kamery Etrovision >

Facebook Synology

Wejdź na Facebook. Bądź na bieżąco z nowymi produktami Synology.

 

Zapraszamy również na Google+. Tam też zawsze pełne info o Synology.

 

Dysk sieciowy Synology jako rejestrator kamer przemysłowych

Synology Surveillance Station (Stacja Monitoringu) zapewnia użytkownikowi łatwe u obsłudze i ekonomiczne rozwiązanie sieciowego zapisu sygnału video z kamer IP. Poprzez podłączenie kamer do sieci lokalnej i konfigurację ich w Stacji Monitoringu, możemy cieszyć się podglądem na żywo obrazu z kamer, możliwością zapisu sygnału wg. wybranych parametrów czasowych lub zdarzeń (wykrywanie ruchu, tryb ciągły, wystąpienie alarmu).

 

Pierwszy tego typu internetowy system NVR. Surveillance Station przełamuję barierę korzystania z przeglądarki Internet Explorer jako jedynej przeglądarki obsługiwanej w rozwiązaniach do monitorowania.

 

Dyski WD Purple

 

Polecamy do budowy systemów monitoringu video oferowane przez naszą firmę, kamery sieciowe Etrovision, których nasza firma jest dystrybutorem na terenie Polski. Oferujemy ich stałą dostępność i bardzo atrakcyjne ceny. Zapraszamy na stronę: http://www.etrovision.pl

 

adobeSynology do systemów monitoringu

 

Podgląd na żywo - Live View

 

 

Wygląd ekranu podglądu na żywo ma kluczowe znaczenie dla prezentacji cennych danych w czasie rzeczywistym. Niektóre środowiska mogą wymagać nawet 49 kanałów na jednym ekranie, zaś inne - odmiennego rozmieszczenia widoków z kamer na ekranie. Układ widoku na żywo można łatwo konfigurować, przeciągając i upuszczając widoki z kamer w wybranych komórkach układu funkcji podglądu. Do układu ekranu podglądu na żywo można dodawać nie tylko kamery lokalne, lecz również kamery z innych stacji DiskStation, które będą widoczne na tym samym ekranie. System centralnego zarządzania pokazuje lokalną stację DiskStation razem z innymi stacjami DiskStation i służy jako portal do zarządzania całą strukturą.

 

Dokładny opis wszystkich funkcji stacji monitoringu Synology ->

Nadz?r wideo

Podczas podglądu na żywo można w dowolnym momencie wykonać zrzut ekranu z wybranej kamery. Alternatywnie można nagrać zdarzenie w wysokiej jakości/liczbie klatek na sekundę, następnie skorzystać z odtwarzacza zdarzeń i przejrzeć nagrany materiał klatka po klatce, aby wybrać najlepszy zrzut ekranu.

 

Wbudowana funkcja mapy elektronicznej szybko pokazuje widok rozmieszczenia zainstalowanych kamer. Użytkownik może oznaczać położenia kamer na mapie. Dodatkowo można wyświetlić wiele map podrzędnych, tworząc większą sieć monitorowania. Aranżowanie kamer na mapie podrzędnej umożliwia dokładniejsze monitorowanie. Jest to szczególnie przydatne w przypadku konfiguracji wielu kamer, gdy skuteczna koordynacja wielu lokalizacji jest kluczowa i pozwala wielu agencjom korzystać z jednego systemu. Każdemu układowi kamer podglądu na żywo można przypisać mapę elektroniczną. Zależnie od liczby kamer zainstalowanych w zasięgu danej mapy elektronicznej, użytkownik może wybrać odpowiednią liczbę kanałów dla wybranego układu.

 

Kamery w systemie

Disk Station Manager nie tylko pozwala na konfigurację kamer typu rozdzielczość obrazu, ilość klatek na sekundę, ale pozwala także na wybranie trybu zapisu obrazu czyli detekcja ruchu, tryb ciągły zapisu oraz tryb detekcji alarmu. Możliwy jest także tryb połączony - detekcja ruchu i alarmu.

 

konfiguracja zapisu

 

Użytkownicy mają obecnie dużą wygodę w określeniu trybu i strefy detekcji ruchu przez kamerę. Możliwe jest określnie tego trybu jako właściwego dla kamery lub rejestratora Synology. W przypadku ustawień dla Stacji Monitoringu, obecnie wystarczy zakreślić na ekranie podglądu strefy dla których aktywne ma być wykrywanie ruchu. Ich ilość i wielkość jest w pełni definiowalna przez użytkownika.

 

Dokładny opis wszystkich funkcji stacji monitoringu Synology ->

 

W większości przypadków administrator systemu ma kilka najczęściej używanych pozycji kamery. Pozycje te można zapisywać podczas konfigurowania kamery, a następnie szybko uzyskać dostęp do nich, wybierając z listy wstępnie zdefiniowanych pozycji. Serię zdefiniowanych pozycji kamery można połączyć w cykl nazywany „patrolem”. Zamiast przesuwać kamerę ręcznie z jednej zdefiniowanej pozycji w kolejną, można wybrać patrol i kamera sama będzie ustawiać się w kolejnych pozycjach. Patrole można zapisywać podczas konfigurowania kamery, a następnie szybko uzyskać dostęp do nich, wybierając z listy patroli.

 

Odtwarzanie nagrań

Możesz przeglądać wszystkie zapisane w systemie zdarzenia oraz odtwarzać zapisane pliki oraz kasować i eksportować pliki video. Podczas odtwarzania możliwe jest użycie opcji snap-shot do dokonania zrzutu ekranu i zapisania go na pulpicie.

 

Linia czasowa pozwala na obserwowanie wszystkich zdarzeń zapisanych w ciągu jednego dnia przez jedną kamerę. Wszystkie zdarzenia są połączone razem w lini. Możesz łatwo odnależć określone zdarzenie poprzez wybranie dnia lub godziny i odtworzenie nagrania na stronie. Zalezienie od trybu w jakim prowadzony był zapis, kolor na lini będzie inny: nagrywania ciągłe - szary, detekcja ruchu - zielony, detekcja alarmu - pomarańczowy.

 

Surveillance Station udostępnia również elastyczny tryb asynchronicznego odtwarzania zdarzeń z osi czasu. W tym trybie pracy można nieprzerwanie odtwarzać zdarzenia z 4 różnych kamer, co jest skutecznym sposobem szybkiego przeglądania zapisów z kilku kamer jednocześnie.

 

Inteligentna analiza obrazu

Podczas sesji odtwarzania zdarzeń można użyć funkcji wyszukiwania inteligentnego do sprawdzenia podejrzanych fragmentów. Można zawęzić określone obszary w celu wykrycia ruchu, zaginionych przedmiotów lub nieznanych obiektów. Zostanie również wykryte zablokowanie kamery lub zmiana ostrości dokonana w potencjalnie złych zamiarach. W przypadku włamania łatwiej będzie określić jego specyfikę i zwiększyć szansę na rozwiązanie sprawy.

 

 

W kilku prostych krokach można skonfigurować pięć silnych algorytmów wyszukiwania. System potrafi szybko przetworzyć i zanalizować kluczowe informacje z całego dnia i zarchiwizować je jako oddzielne podzdarzenia. Pozwala to operatorom systemu odfiltrować niepotrzebne informacje i skupić się na skutecznej analizie istotnej zawartości. W ten sposób nie tylko oszczędza się czas i energię, lecz również efektywniej wykorzystuje się środki zainwestowane w system monitorowania.

 

Dostęp do systemu - podgląd kamer

Serwery plików Synology oraz wbudowana stacja monitoringu pozwala na określenie praw dostępu do poszczególnych modułów dla określonych użytkowników. W module Stacji nadzoru administrator systemu może określić trzy różne poziomy dostępu: Administrator, Nadzorca lub brak dostępu. Administrator ma pełne prawa zamiany wszelkich ustawień i możliwość podglądu kamer, natomiast Nadzorca może jedynie oglądać obraz z kamer na żywo, sprawdzać wystąpienie alarmów a nie ma możliwości dokonywania jakichkolwiek zmian w systemie.

 

Panel podglądu na żywo umożliwia monitorowanie w czasie rzeczywistym strumieni wideo pochodzących z wielu kamer IP, ustawianie kąta i przybliżenia kamery, a także skonfigurowanie inteligentnego narzędzia analizy w celu wykrycia podejrzanego zachowania. Wystarczy obserwować bieg wydarzeń i reagować szybko na podejrzane działanie.

 

 

Aplikacja Surveillance Station jest dostępna również na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym iOS i Android™. Należy zainstalować bezpłatną aplikację DS cam, po czym można korzystać z funkcji podglądu na żywo i odtwarzania, dostosowywać funkcję PTZ i otrzymywać powiadomienia typu „push”. Za pomocą aplikacji DS cam można połączyć się z aplikacją Surveillance Station i monitorować obraz z kamer IP, znajdujących się w dowolnym miejscu na świecie.

 

Dokładny opis wszystkich funkcji stacji monitoringu Synology ->

 

Dyski sieciowe - sklep

Sklep Synology - dyski sieciowe

Zapraszamy na zakupy serwerów Synology w naszym sklepie. Zapewniamy stałą dostepność, dostawa w 24 godz i nasze pełne wsparcie. Wejście do sklepu ->

Pakiety dla Synology

punkt Monitoring - kamery IP

punkt Serwer pocztowy i klient

punkt Stacja muzyczna i radio

punkt Pobieranie plików z sieci

punkt Drukowanie w sieci LAN

punkt Galeria zdjęć i filmów

punkt Zarządzanie mobilne

punkt Aplikacje iOS / Android

punkt Pakiety dodatkowe

Kontakt z nami

Dział Handlowy ->

tel. (91)-4315-360, -61, -62

biuro@synology.com.pl

 

Pomoc Techniczna ->

tel. (91)-4315-367

serwis@synology.com.pl

Recenzje Synology

Więcej recenzji dysków sieciowych i informacji z rynku serwerów:

Dyski sieciowe i macierze dyskowe - kompedium

Serwer Synology DS212Serwer Synology DS212

Chip Tip Recenzje Synology DS212+

Recenzja Synology

Recenzja Synology

Recenzja Synology

Recenzja Synology Recenzja Synology

Testy Synology

Recenzja Synology Cloud Station

Copyright 2015, EPA Systemy Sp. z o.o.

Zobacz także: || Dyski sieciowe QNAP || Dyski sieciowe Asustor || QNAP - sklep || Synology - sklep || Kamery przemysłowe || Backup danych Ctera || Przełączniki KVM ||

 

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że podane przez nas ceny oraz dane techniczne są wolne od błędów. Ceny nie stanowią oferty w myśl kodeksu handlowego, a nieprawidłowości nie mogą być podstawą roszczeń. EPA Systemy Sp. z o.o. jest zarejestrowana w KRS nr 0000241302, NIP: 852-245-73-81. Jako przedsiębiorca prowadzący sprzedaż sprzętu EE zobowiązani jesteśmy do informowania kupujących o jednostkowym koszcie gospodarowania odpadami KGO, który wynosi 0,35 zł/kg - jest to cena składowa towaru i nie stanowi kosztu dodatkowego.

e-mail: epa@profipc.pl