Synology - dyski sieciowe w Polsce

Synology w Polsce

punkt Dlaczego warto kupić ?

punkt Interfejs użytkownika DSM

punkt Oprogramowanie DSM 6

punkt Możliwości Synology

punkt Moduły dodatkowe

punkt Synology w biznesie

punkt Synology w domu

punkt Kopia zapasowa danych

punkt Funkcja Time Backup

punkt Konta i uprawnienia

punkt Kontrola dostępu przez ACL

punkt Wirtualizacja z Synology

punkt iSCSI w Synology

punkt Porównanie wydajności

punkt Bezpieczne dane - RAID

punkt Ochrona przed ransomware

punkt Dyski twarde dla Synology

punkt Sklep Synology PL

punkt Kim jesteśmy ?

punkt Pomoc techniczna

punkt Zgłoszenie awarii i pomoc

Wersja demo online

punkt Wejście do Synology ->

punkt Login: admin

punkt Hasło: synology

Wsparcie serwisowe

Pakiety EPA Care Pack

Tylko w EPA Systemy mamy programy serwisowy dla Synology. Do 5 lat gwarancji, serwis door-door, on-site, wsparcie techniczne i wiele więcej. Sprawdź co jeszcze oferujemy w pomocy tehnicznej.

Systemy monitoringu

Kamery IP przemysłowe

Czy wiesz, że każdy serwer NAS Synology posiada obsługę kamer IP i bogate funkcje stacji monitoringu video ? Synology poleca kamery Etrovision >

Facebook Synology

Wejdź na Facebook. Bądź na bieżąco z nowymi produktami Synology.

 

Zapraszamy również na Google+. Tam też zawsze pełne info o Synology.

 

Jak skonfigurować stację pobierania plików

Synology DiskStation może służyć jako działające przez całą dobę zaawansowane centrum pobierania. Wystarczy kilka kliknięć, aby aplikacja Download Station autonomicznie wykonywała zadania pobierania za Ciebie. Jeśli masz już plik BitTorrentTM na komputerze, możesz go przeciągnąć i upuścić na Download Station, aby natychmiast uruchomić zadanie. Dzięki niej możesz wyłączyć swój komputer stacjonarny lub laptop podczas pobierania plików, które będą zapisywane na dysku sieciowym naszego serwera Synology. W ten sposób można przekształcić stację Synology Disk Station w działające 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu centrum pobierania z serwerów BitTorrent, FTP, HTTP, eMule, serwerów grup dyskusyjnych NZB oraz serwisów RapidShare i innych.

 

Dla tych, którzy sądzą, że pobieranie plików z sieci BitTorrent jest skomplikowane, program Download Station będzie doskonałym rozwiązaniem! Download Station zawiera wbudowaną wyszukiwarkę plików BitTorrent. Nie są wymagane żadne dodatkowe czynności. Dostępna jest oddzielna lista, na której wyświetlane są ostatnio dodane pliki BitTorrent oraz te, dla których istnieje największa liczba połączeń i węzłów wysyłania.

 

stacja pobierania

 

Aby ograniczyć pobieranie do określonych godzin, wystarczy skonfigurować harmonogram pobierania. W systemie można także skonfigurować opcję powiadamiania pocztą elektroniczną o zakończeniu pobierania.

 

Pobieranie z witryn hostowania plików

Download Station gromadzi informacje o najpopularniejszych i powszechnie używanych witrynach hostowania plików, aby uprościć cały proces pobierania. Jeśli masz członkostwo premium w dowolnej obsługiwanej przez nas witrynie, natychmiast możesz rozpocząć zadania pobierania. W przypadku pobierania przy użyciu bezpłatnego konta pobieranie zaczyna się automatycznie po zakończeniu odliczania, więc nie trzeba niczego klikać ręcznie. Lista witryn hostowania plików jest zawsze aktualna, możesz ją łatwo wyświetlić, klikając przycisk sprawdzania aktualizacji.

 

Pobieraj filmy wideo z serwisu YouTube w wybranej rozdzielczości. Po prostu skopiuj adres URL filmu wideo i wklej go w pasku wyszukiwania aplikacji Download Station, a zadanie zacznie być od razu wykonywane! Możesz mieć całą kolekcję ulubionych filmów wideo z serwisu YouTube na serwerze DiskStation i oglądać je wtedy, kiedy chcesz.

 

Wybrane możliwości konfiguracji:

- automatyczne zaprzestanie udostępniania pliku po jego pobraniu
- konfigurowania współczynnika wysyłania / odbierania
- pełna konfiguracja zakresu portów sieci BitTorrent
- obsługa sieci DHT
- szyfrowanie przesyłu BitTorrent
- pobieranie plików częściowych z sieci BitTorrent

 

Pobieranie z serwerów FTP może być dowolnie konfigurowalne i w przypadku przekroczenia wyznaczonego pasma przesyłu, kolejne zadania oczekują w kolejce. Usługa pobierania eMule jest zintegrowana z interfejsem www programu Download Station. Można także skonfigurować szybkość przesyłania i pobierania oraz maksymalną liczbę połączeń. W celu pobierania w trybie wsadowym można utworzyć kilka zadań pobierania, wprowadzając jednocześnie kilka linków lub po prostu przesłać plik tekstowy zawierający wiele linków. Obsługiwana jest funkcja maskowania protokołu eMule. Możliwe jest także konfigurowanie pasma pobierania i wysyłania.

 

 

Całość może być zarządzana i tworzona przez przeglądarkę internetową lub dedykowane oprogramownie dla Windows dołączone do każdego serwera Synology, które posiada pełną funkcjonalność zarządzania pobieraniem na serwer.

 

-> Zobacz bezpłatne aplikacje do dysków sieciowych Synology
-> Zobacz dlaczego warto kupić dysk sieciowy Synology

Dyski sieciowe - sklep

Sklep Synology - dyski sieciowe

Zapraszamy na zakupy serwerów Synology w naszym sklepie. Zapewniamy stałą dostepność, dostawa w 24 godz i nasze pełne wsparcie. Wejście do sklepu ->

Pakiety dla Synology

punkt Monitoring - kamery IP

punkt Serwer pocztowy i klient

punkt Stacja muzyczna i radio

punkt Pobieranie plików z sieci

punkt Drukowanie w sieci LAN

punkt Galeria zdjęć i filmów

punkt Zarządzanie mobilne

punkt Aplikacje iOS / Android

punkt Pakiety dodatkowe

Kontakt z nami

Dział Handlowy ->

tel. (91)-4315-360, -61, -62

biuro@synology.com.pl

 

Pomoc Techniczna ->

tel. (91)-4315-367

serwis@synology.com.pl

Recenzje Synology

Więcej recenzji dysków sieciowych i informacji z rynku serwerów:

Dyski sieciowe i macierze dyskowe - kompedium

Serwer Synology DS212Serwer Synology DS212

Chip Tip Recenzje Synology DS212+

Recenzja Synology

Recenzja Synology

Recenzja Synology

Recenzja Synology Recenzja Synology

Testy Synology

Recenzja Synology Cloud Station

Copyright 2015, EPA Systemy Sp. z o.o.

Zobacz także: || Dyski sieciowe QNAP || Dyski sieciowe Asustor || QNAP - sklep || Synology - sklep || Kamery przemysłowe || Backup danych Ctera || Przełączniki KVM ||

 

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że podane przez nas ceny oraz dane techniczne są wolne od błędów. Ceny nie stanowią oferty w myśl kodeksu handlowego, a nieprawidłowości nie mogą być podstawą roszczeń. EPA Systemy Sp. z o.o. jest zarejestrowana w KRS nr 0000241302, NIP: 852-245-73-81. Jako przedsiębiorca prowadzący sprzedaż sprzętu EE zobowiązani jesteśmy do informowania kupujących o jednostkowym koszcie gospodarowania odpadami KGO, który wynosi 0,35 zł/kg - jest to cena składowa towaru i nie stanowi kosztu dodatkowego.

e-mail: epa@profipc.pl