Synology - dyski sieciowe w Polsce

Synology w Polsce

punkt Dlaczego warto kupić ?

punkt Interfejs użytkownika DSM

punkt Oprogramowanie DSM 6

punkt Możliwości Synology

punkt Moduły dodatkowe

punkt Synology w biznesie

punkt Synology w domu

punkt Kopia zapasowa danych

punkt Funkcja Time Backup

punkt Konta i uprawnienia

punkt Kontrola dostępu przez ACL

punkt Wirtualizacja z Synology

punkt iSCSI w Synology

punkt Porównanie wydajności

punkt Bezpieczne dane - RAID

punkt Ochrona przed ransomware

punkt Dyski twarde dla Synology

punkt Sklep Synology PL

punkt Kim jesteśmy ?

punkt Pomoc techniczna

punkt Zgłoszenie awarii i pomoc

Wersja demo online

punkt Wejście do Synology ->

punkt Login: admin

punkt Hasło: synology

Wsparcie serwisowe

Pakiety EPA Care Pack

Tylko w EPA Systemy mamy programy serwisowy dla Synology. Do 5 lat gwarancji, serwis door-door, on-site, wsparcie techniczne i wiele więcej. Sprawdź co jeszcze oferujemy w pomocy tehnicznej.

Systemy monitoringu

Kamery IP przemysłowe

Czy wiesz, że każdy serwer NAS Synology posiada obsługę kamer IP i bogate funkcje stacji monitoringu video ? Synology poleca kamery Etrovision >

Facebook Synology

Wejdź na Facebook. Bądź na bieżąco z nowymi produktami Synology.

 

Zapraszamy również na Google+. Tam też zawsze pełne info o Synology.

 

MailPlus - serwer i klient pocztowy dla Synology Disk Station Manager

Metody współpracy i realizacji zadań zmieniają się bardzo szybko, co umożliwia zmianę sposobów, w jakie wspólnie wykonujemy różne prace. Firma Synology zapewnia nowe narzędzia wspomagające efektywność – w zakresie poczty, arkuszy, notatek – aby w każdym obszarze współpracy można było z powodzeniem realizować więcej celów, a przy tym zachować kompletną kontrolę i prywatność. To twoja ciężka praca. Jest z czego być dumnym.

Pakiety MailPlus i MailPlus Server umożliwiają firmom pracę na bezpiecznym, niezawodnym i prywatnym serwerze pocztowym, oferując pracownikom nowoczesnego klienta poczty e-mail do odbierania i wysyłania wiadomości. Co więcej, pakiety MailPlus i MailPlus Server mogą być uruchomione na serwerze Synology NAS, więc nie ma potrzeby korzystania z usług zewnętrznych. Dzięki pakietowi MailPlus organizacja może skorzystać z intuicyjnego klienta poczty e-mail opartego na przeglądarce i oferującego bogaty zestaw narzędzi do pisania, wyświetlania, organizowania oraz wyszukiwania wiadomości e-mail.

 

MailPlus Server

W dzisiejszych czasach poczta elektroniczna to podstawowe narzędzie w biznesie. Pakiet MailPlus Server zmienia serwer Synology NAS w wydajny i niezawodny serwer pocztowy, zapewniający przez cały czas płynną, chronioną, skuteczną i osiągalną komunikację w firmie.

 

Bezpieczeństwo i filtrowanie - Uczenie się maszynowe i regularnie aktualizowane listy spamu pozwalają blokować wiadomości e-mail wysyłane do całej organizacji według inteligentnych kryteriów, np. wyniku filtra spamu, domeny, adresu IP, predefiniowanych słów i zwrotów i wielu innych kryteriów. MailPlus zapewnia również lepszą ochronę przed złośliwym oprogramowaniem dzięki integracji usługi Bezpieczne przeglądanie firmy Google oraz ciągłemu poszerzaniu baz danych.

 

 

Łatwa konfiguracja - W porównaniu z innymi lokalnymi serwerami poczty elektronicznej MailPlus Server zapewnia prosty graficzny interfejs użytkownika umożliwiający administratorom szybką konfigurację MailPlus Server na serwerze NAS firmy Synology. Dzięki oszczędności czasu spędzanego na obsłudze ustawień i kont administratorzy mogą skoncentrować się na innych zadaniach, odzyskując w ten sposób czas i zasoby.

 

Aplikacja mobilna MailPlus

Aplikacja MailPlus dostępna na urządzeniach Android™ oraz iOS pozwala użytkownikowi wysyłać, otrzymywać i organizować wiadomości MailPlus w czasie podróży. Skorzystaj z takich spersonalizowanych funkcji, jak gesty przewijania lub szybkie odpowiedzi, aby w każdym miejscu być na bieżąco.

 

 

-> Zobacz bezpłatne aplikacje do dysków sieciowych Synology
-> Zobacz dlaczego warto kupić dysk sieciowy Synology

Dyski sieciowe - sklep

Sklep Synology - dyski sieciowe

Zapraszamy na zakupy serwerów Synology w naszym sklepie. Zapewniamy stałą dostepność, dostawa w 24 godz i nasze pełne wsparcie. Wejście do sklepu ->

Pakiety dla Synology

punkt Monitoring - kamery IP

punkt Serwer pocztowy i klient

punkt Stacja muzyczna i radio

punkt Pobieranie plików z sieci

punkt Drukowanie w sieci LAN

punkt Galeria zdjęć i filmów

punkt Zarządzanie mobilne

punkt Aplikacje iOS / Android

punkt Pakiety dodatkowe

Kontakt z nami

Dział Handlowy ->

tel. (91)-4315-360, -61, -62

biuro@synology.com.pl

 

Pomoc Techniczna ->

tel. (91)-4315-367

serwis@synology.com.pl

Recenzje Synology

Więcej recenzji dysków sieciowych i informacji z rynku serwerów:

Dyski sieciowe i macierze dyskowe - kompedium

Serwer Synology DS212Serwer Synology DS212

Chip Tip Recenzje Synology DS212+

Recenzja Synology

Recenzja Synology

Recenzja Synology

Recenzja Synology Recenzja Synology

Testy Synology

Recenzja Synology Cloud Station

Copyright 2015, EPA Systemy Sp. z o.o.

Zobacz także: || Dyski sieciowe QNAP || Dyski sieciowe Asustor || QNAP - sklep || Synology - sklep || Kamery przemysłowe || Backup danych Ctera || Przełączniki KVM ||

 

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że podane przez nas ceny oraz dane techniczne są wolne od błędów. Ceny nie stanowią oferty w myśl kodeksu handlowego, a nieprawidłowości nie mogą być podstawą roszczeń. EPA Systemy Sp. z o.o. jest zarejestrowana w KRS nr 0000241302, NIP: 852-245-73-81. Jako przedsiębiorca prowadzący sprzedaż sprzętu EE zobowiązani jesteśmy do informowania kupujących o jednostkowym koszcie gospodarowania odpadami KGO, który wynosi 0,35 zł/kg - jest to cena składowa towaru i nie stanowi kosztu dodatkowego.

e-mail: epa@profipc.pl